KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746383
nr 1274 6383
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Oljemålning, Gunnar Greiber (f. 1919), Sverige. "Utsikt över Birkastan". Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 59x59 cm
Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:50:39
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr